Logo infoloket.cz

Za lepší služby v Lokti a konec špatných překvapení

we check, we recommend to you the best of Loket

   Drazí návštěvníci,


    kvalita služeb, ochota a úcta některých loketských podnikatelů je důvod, proč Vám zde na Logo infoloket.cz doporučím právě jejich provozovny. Ať jde o hotel v Lokti, či levný penzion nebo apartmán, bude pro Vás připravený vždy čistý pokoj, příjemný a ochotný personál a jistě i chutná snídaně, popř. oběd, či večeře. V námi doporučeném podniku /máme je vyzkoušené a pravidelně zjišťujeme, zda se něco nemění k horšímu/ by Vás nemělo nic nepříjemného překvapit.

    Zaplatit v restauraci zbytečně moc za "led ve skluzu", dopřát si špatně natočené pivo, patrně k tomu ještě i sedět někde na "prestižním" místě u WC, když zrovna platíte Korunou českou, to opravdu nechcete zažít.

    Toto se Vám s největší pravděpodobností nestane, neboť v mnou doporučovaných podnicích si váží všech zákazníků stejně a jejich férové chování Vás jistě rychle přesvědčí. Neháži všechny do jednoho pytle, ale sezóna je zde krátká, a ne každý zaměstnanec ovládá řemeslo hospodského, kuchaře, uklízečky, vrchního, prodavače, atd. Chci Vám maximálně zpříjemnit pobyt, dát dobrý TiP, ušetřit peníze, čas i špatnou zkušenost, a také v neposlední řadě možná pozvednout úroveň některých zdejších nabízených služeb, hlavně pak gastronomie.

    Samozřejmě se nemusím trefit přímo do Vašeho gusta, nicméně letité zkušenosti ze zdejšího prostředí a také zpětné reference od návštěvníků Lokte na daná místa, mi dávají velkou měrou za pravdu, že námi doporučené podniky stojí za návštěvu.

    S těmito mými doporučeními jsem přesvědčen, že se v Lokti budete cítit příjemně, zažijete nevšední zážitky, v dobrém zavzpomínáte, a možná se k nám i rádi opět vrátíte. Každopádně se stále díváme kolem sebe a zkoušíme, zda se někde vynoří něco, něco kvalitního, nevšedního a zajímavého, na co bychom byli právem hrdí a rádi se o to podělili i s ostatními.

S úctou přítel